Dane firmy

Wsparcie prestashop


Idea 07


Mokotowska 1, 00-640 Warszawa

Tel: +48 22 243 43 11

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opij tego biznesu:

Sklepy online założone kilka lat temu nie muszą oznaczać przestarzałej witryny z niekomfortowymi narzędziami. Dawne platformy można zmodernizować, a funkcjonalności, jakie oferowały, dostosować do dzisiejszych potrzeb internautów. Tego typu wsparcie dla Prestashop i Magento prowadzą specjaliści z warszawskiej agencji Idea 07.

Fachowcy wdrożą nowy silnik. Dzięki temu na witrynie pojawią się praktyczne dodatki, które ułatwią użytkownikowi poruszanie się po stronie. Uaktualniona wersja poprawi także layout. Jest to bardzo istotne. Design w dużym stopniu działa perswazyjnie. Estetyczne bodźce wywołują pozytywne nastawienie potencjalnego klienta do przeglądanej oferty. Znacznie zwiększa to szansę na zrobienie przez niego zakupów, a tym samym notowanie zysku dla właściciela punktu e-commerce.

Zaletą tego zespołu jest indywidualne podejście do projektu i unikanie rutynowego postępowania. Zanim zostaną poczynione jakiekolwiek innowacje, profesjonaliści określą profil grupy docelowej oraz oczekiwania jej przedstawicieli. Wygląd strony będzie do nich dopasowany. 

Inne firmy w pobliżu:

OMEGA Andrzej Tomkiewicz


Nowa 3, Warszawa-Wesoła

REHAB Andrzej Kroszczyński


Kluczborska 9, Warszawa

SAP Katarzyna Bartosik-Wójcik


Irysowa 6, Warszawa