Dane firmy

Kancelaria rozwody Warszawa - http://adwokat-rodzinny.com/


Kancelaria Adwokacka Piotr Chmielewski


Aleja Solidarności 119/125 , 00-897 Warszawa

Tel: 22 308-55-00

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opij tego biznesu:

Choć przeglądając zdjęcia ze ślubu, widać na nich szczęśliwych ludzi, którzy zdają się patrzeć w przyszłość z ogromną nadzieją, po czasie okazuje się, że przynajmniej u części par uczucie wygasa, a rozmaite czynniki składają się na trwały i całkowity rozkład pożycia małżeńskiego. A to już podstawa do orzeczenia przez sąd rozwodu.

Nie każda para potrafi się porozumieć co do warunków rozstania. Nic dziwnego, wszak kwestia opieki nad dziećmi czy podziału majątku wzbudza wiele emocji i wiąże się z bardzo poważnymi konsekwencjami. Tym bardziej warto przemyśleć zaangażowanie w sprawę wyspecjalizowanej kancelarii adwokackiej, która zadba o sprawny i korzystny przebieg sprawy rozwodowej.

Więcej informacji można znaleźć między innymi pod adresem adwokat-rodzinny.com. Kancelaria, dla której rozwody w Warszawie stanowią codzienność, posiada doświadczenie w rozwiązywaniu nawet najbardziej kłopotliwych sytuacji. Okazuje się także pomocna w dziedzinie prawa spadkowego, na przykład przy pozyskiwaniu należnego zachowku czy dzielenia majątku po śmierci bliskich osób.

Inne firmy w pobliżu:

OMEGA Andrzej Tomkiewicz


Nowa 3, Warszawa-Wesoła

REHAB Andrzej Kroszczyński


Kluczborska 9, Warszawa

SAP Katarzyna Bartosik-Wójcik


Irysowa 6, Warszawa