Dane firmy

Porady prawne zielona góra


Adwokat Paweł Polański


Boh. Westerplatte 9, 65-034 Zielona Góra

Tel: 684511922

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opij tego biznesu:

Porady prawne między innymi w zakresie rozwodów to część usług, jakie może zaproponować klientom prowadzący Kancelarię Adwokata Pawła Polańskiego. Szczegółowa lista świadczeń jest dostępna online. Prawnik działa rejonowo, starając się zapewnić dostęp do pomocy, jaką może zapewnić jurysta, przede wszystkim osobom z najbliższej okolicy. Udziela porad prawnych mieszkańcom Zielonej Góry i okolic. 

Koszt świadczeń jest każdorazowo ustalany indywidualnie, z uwzględnieniem stopnia zaangażowania prawnika w rozwiązanie danej sprawy. Uznaje on też, o ile nie zabrania tego prawo, szczególne wytyczne wskazane przez klienta. Adwokat traktuje priorytetowo obowiązek ochrony interesu osoby proszącej o poradę.

Godziny pracy kancelarii oraz dane kontaktowe udostępniono online. W biurze obowiązuje obowiązek wcześniejszej rezerwacji terminu wizyty (telefonicznie lub e-mailem), jeśli poszukujący pomocy prawnika chce spotkać się z nim osobiście. Wymagane jest też dostarczenie całej dokumentacji związanej ze sprawą. 

Inne firmy w pobliżu:

Zielarnia Klasztorna


Kazimierza Lisowskiego 16, Zielona Góra

Pro-Eco Karolina Kasprzak


Łężyca-Budowlanych 7C, Zielona Góra

Kancelaria Konrad Wiśniewski


Kościelna 2, Zielona Góra