Dane firmy

https://kancelariakochanowski.pl/ | Kancelaria adwokacka gdynia


Kancelaria adwokacka adwokat Marcin Kochanowski


Świerkowa 30, 81-526 Gdynia

Tel: 733 272 252

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opij tego biznesu:

Poszukując adwokata, który będzie w stanie zapewnić wsparcie podczas rozwodu, można skorzystać z pomocy, jaką proponuje Kancelaria Prawna Marcin Kochanowski. W gestii prowadzącego ją prawnika jest przede wszystkim ochrona interesów klienta ubiegającego się o poradę. Podejmowane przez niego działania mogą objąć też małoletnich członków rodziny, jeśli zachodzi taka konieczność.

Kancelaria adwokacka z siedzibą w Gdyni stara się priorytetowo traktować osoby z rejonu miasta i okolic, odpowiadając w ten sposób na dostrzegane potrzeby generowane przez lokalnych mieszkańców. Klienci z dalszych rejonów mogą skorzystać z poradnictwa świadczonego telefonicznie, za pośrednictwem wiadomości e-mail lub z wykorzystaniem komunikatora internetowego.

Informacje o godzinach pracy biura udostępniono online. W kancelarii obowiązuje system wcześniejszej rezerwacji terminu spotkania z prawnikiem. W szczególnych przypadkach jest on w stanie przyjąć osobę potrzebującą pomocy prawnej bez wcześniejszego umówienia.

Inne firmy w pobliżu:

DOWAN Sp. z o.o.


Al. Grunwaldzka 220, Gdańsk

Kancelaria Adwokacka Tomasz Janik


Starowiejska 58, Gdynia