Dane firmy

Laser na plamy na dłoniach


BTL Polska Sp.z o.o.


Leonidasa 49, 02-239 Warszawa

Tel: 226670276

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opij tego biznesu:

Firma BTL Polska, będąca dystrybutorem producenta urządzeń laserowych dla medycyny, ma rozliczne propozycje jeśli chodzi o usuwanie defektów urody. Do najczęściej poszukiwanych sprzętów należą lasery usuwające przebarwienia skóry, wiadomo bowiem, że ta technologia jest do tego celu najlepsza - tradycyjne metody zwykle są zawodne. Firma BTL ma silne lasery, które, wykorzystując nowe technologie, są w stanie usuwać nawet plamy starcze, do tej pory niemożliwe do usunięcia.

Jednak Melasma 4D to znacznie więcej niż tylko laser na plamy na dłoniach. Za jego pomocą można też usuwać przebarwienia znajdujące się na twarzy, a więc obszarze szczególnie wrażliwym, a także w innych miejscach ciała.

Warto mieć taki sprzęt w swoim gabinecie, pozwoli to bowiem na świadczenie wysokiej jakości usług. Zainteresowanie na pewno będzie bardzo duże, gdyż plamy starcze, posłoneczne czy przebarwienia hormonalne i będące wynikiem stosowania leków są często spotykaną przypadłością. Są też niezwykle uciążliwe dla ich posiadaczy.

Inne firmy w pobliżu:

OMEGA Andrzej Tomkiewicz


Nowa 3, Warszawa-Wesoła

REHAB Andrzej Kroszczyński


Kluczborska 9, Warszawa

SAP Katarzyna Bartosik-Wójcik


Irysowa 6, Warszawa