Dane firmy

Komornik sądowy Mińsk Mazowiecki • https://www.kancelaria-komornicza.com.pl/


Kancelaria Komornicza w Mińsku Mazowieckim


11 Listopada 15, 05-300 Mińsk Mazowiecki

Tel: 690365010

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opij tego biznesu:

Obsługa spraw komorniczych na terenie apelacji lubelskiej to domena kancelarii przedstawiającej się na stronie kancelaria-komornicza.com.pl. Zakres jej działań wynika z zapisów ustawy. Przeprowadzane czynności mają na celu zabezpieczenie interesów klienta występującego jako wierzyciel poprzez ustalenie stanu posiadania dłużnika z możliwością wykonania egzekucji komorniczej. Kancelaria świadczy również doradztwo.

Działając jako komornik sądowy z Mińska Mazowieckiego, biuro przyjmuje pisemne wnioski od osób prywatnych oraz podejmuje się aktów wykonawczych zleconych przez lokalne organy sądownicze. W gestii kancelarii jest także przeprowadzanie licytacji komorniczych wraz z realizowaniem obowiązku informacyjnego.

Aby zapewnić sprawność obsługi, kadra korzysta z dostępnych systemów weryfikacyjnych oraz baz danych, do których dostęp pracownicy uzyskali odgórnie, jako jednostka prawna. Zdobyte informacje są wykorzystywane jedynie w celu wykonania powierzonego zadania komorniczego, wedle zakresu prawa.

Inne firmy w pobliżu:

OMEGA Andrzej Tomkiewicz


Nowa 3, Warszawa-Wesoła

REHAB Andrzej Kroszczyński


Kluczborska 9, Warszawa

SAP Katarzyna Bartosik-Wójcik


Irysowa 6, Warszawa