Dane firmy

Studio tatuażu Warszawa


Yakuza


Bracka 23, 00-032 Warszawa

Tel: 22 827 14 80

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opij tego biznesu:

Miłośników pięknych tatuaży, które przedstawiają wizerunki bliskich osób, sportowców, aktorów, zaprasza się do zaznajomienia z fotografiami dotychczasowych realizacji zamieszczonymi na stronie online studia. Tatuażysta ma duże doświadczenie w wykonywaniu pięknych portretów. Warto dokładnie przejrzeć ofertę usługową firmy, aby zdecydować się na najlepszego fachowca od artystycznych tatuaży.

Studio tatuażu w Warszawie Yakuza gwarantuje konkurencyjne ceny oraz rzetelne przygotowanie do każdego zlecenia. Oznacza to odpowiednie przygotowanie sprzętu, wykonanie kalki, a nawet zaprojektowanie całego tatuażu. Kompleksowość prac jest zależna od życzeń klienta.

Przed zdecydowaniem się na tatuaż w sprawdzonym studio warto dokładnie zaznajomić się z informacjami o odpowiednim przygotowaniu się na sesję. Tatuażysta informuje na swojej stronie o przestrzeganiu zasad przy gojeniu się świeżego tatuażu. Osoby, które chcą umówić się na sesję znajdą pod adresem internetowym studia kontakt telefoniczny lub e-mailowy.

Inne firmy w pobliżu:

OMEGA Andrzej Tomkiewicz


Nowa 3, Warszawa-Wesoła

REHAB Andrzej Kroszczyński


Kluczborska 9, Warszawa

SAP Katarzyna Bartosik-Wójcik


Irysowa 6, Warszawa