Dane firmy

Wypełnianie bruzd nosowo wargowych Kraków


Mateusz Juszczyk Indywidualna Praktyka Lekarska


Henryka Sienkiewicza 6/2, 33-300 Nowy Sącz

Tel: 736 557 575

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opij tego biznesu:

Współczesna medycyna estetyczna odpowiada na różnorakie zapotrzebowanie swoich klientów, by poczuli się pięknie i młodo. Jednym z coraz częściej spotykanych problemów są bruzdy nosowo-wargowe. Jeśli są bardzo widoczne, sprawiają, że twarz wygląda na zmęczoną i często starszą, niż wskazuje na to metryka.

Wypełnianie bruzd nosowo-wargowych w Krakowie, Nowym Sączu lub okolicach można przeprowadzić, korzystając z oferty dostępnej na stronie internetowej medycynaintymna.pl. Proponowany zabieg polega na bezinwazyjnej aplikacji doskonałego i bogatego w substancje odżywcze produktu, jakim jest kwas hialuronowy, w głębsze rejony skóry twarzy. Kwas idealnie sprawdza się jako wypełniacz zmarszczek, pomaga także uzyskać odpowiedni model twarzy, doskonale wpływa na ukrycie i wybielenie blizn. Ostatnia zaleta z pewnością ucieszy osoby borykające się ze szpecącymi pozostałościami po młodzieńczym trądziku.

Wypełnianie bruzd za pomocą kwasu hialuronowego poprzedzone jest wywiadem z lekarzem, w celu eliminacji ewentualnych przeciwwskazań, jak ciąża, przyjmowanie pewnego rodzaju leków bądź alergii.

Inne firmy w pobliżu:

WG Rolety


Jagiellońska 71, Nowy Sącz

Ledcity.pl


Stróże 335A, Stróże

Jan Byczkowski Fotografia


Zakopane 1C, Zakopane