Dane firmy

Fototapeta do pokoju chłopca - Wallmachine.pl


Wallmachine - Producent Fototapet


Naramowicka 47, 61-622 Poznań

Tel: 504095045

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opij tego biznesu:

Odnawiając pokój dziecka, warto pomyśleć o wyjątkowej dekoracji, która nie tylko upiększy pomieszczenie, ale spełniać będzie także funkcję edukacyjną. Na przykład umiejętnie dobrana fototapeta do pokoju chłopca czy dziewczynki od najmłodszych lat będzie uczyła dziecko poczucia estetyki, a w przypadku niemowlaka pozwoli mu poznać niektóre kolory i kształty.

Najróżniejsze wzory fototapet dla dzieci poleca producent ze strony wallmachine.pl, który zadbał, by przeznaczone dla najmłodszych produkty wykonane zostały z bezwonnych i bezpiecznych materiałów, które z żaden sposób im nie zagrożą.

W asortymencie można znaleźć zarówno postacie ze znanych bajek i kreskówek, jak i bohaterów takich filmów jak Spiderman, Batman czy Star Wars, natomiast miłośnicy sportu z pewnością będą zadowoleni z fototapety z ich ulubioną dyscypliną. Oferta producenta jest bardzo bogata, dlatego każdy rodzic bez względu na to, czy ma w domu niemowlaka, przedszkolaka czy nastolatka znajdzie odpowiedni produkt. Produkty te dostępne są w żądanym przez klienta rozmiarze i mogą zostać wyprodukowane na flizelinie lub lateksie.

Inne firmy w pobliżu:

BaluSteel S.C.


Prusa 58, Rogoźno k. Poznania